Matka z synem ogołocili mieszkanie sąsiada. Wpadli, bo poszkodowany rozpoznał swoje meble oferowane do sprzedaży na sprzedażowym portalu internetowym.

Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 39-letnią kobietę oraz jej 19-letniego syna podejrzanych o kradzież z włamaniem. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani są sąsiadami mężczyzny, którego okradli. Wykorzystali jego nieobecność i włamali się do mieszkania. Ich łupem padły elementy wyposażenia lokalu. Pokrzywdzony, kiedy wrócił do domu zorientował się, że padł ofiarą przestępstwa. 25 lutego br. złożył zawiadomienie w tej sprawie. Mężczyzna poinformował również o tym, że przeglądając jeden z portali internetowych trafił na ogłoszenie o sprzedaży mebli, które rozpoznał jako swoje, a osobami, które je sprzedawali byli najprawdopodobniej jego sąsiedzi. Wartość poniesionych strat oszacował na ponad 6 tysięcy złotych – relacjonuje Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji. – Policjanci w wyniku podjętych czynności zatrzymali matkę z synem podejrzewanych o popełnienie tego przestępstwa, a w ich mieszkaniu odnaleźli część skradzionego mienia.

Za przestępstwo, o które są podejrzani odpowiedzą przed sądem, a grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. KMP Jelenia Góra

1 Komentarz

  1. Model dzisiejszej matki, okradać rodzinę ,a następnie sąsiadów…, każdy be tylko one wspaniałe cha, cha cha cha tak naprawdę to dzieci mężowie rodziny są ich ofiarami, które dostają wstrząsów na otrzeźwienie, w razie sprzeciwu przed manipulacją, której już dłużej nie dało się znieść, ot to kim jest dzisiejsza kobieta z warami karpia… Podwójna jara dla takiej, że syna wciągnęła w bagno

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.