Ludzie od lat próbują przewidzieć przyszłość, lecz jakże rzadko te wyobrażenia pokrywają się z rzeczywistością. Dziś mamy niezwykłą okazję przeczytać o tym, jak wyobrażano sobie współczesny nam świat w 1922 roku. Artykuł zamieszczono w „Ilustrowanym Kurierze Codziennym”. Niektórym autorom wypowiedzi należą się wielkie gratulacje.

6 komentarzy

 1. patol z lwówka Odpowiedź

  Ale nikt z nich nie przewidział że zamkną wytwórnie bełtów we Wleniu. Bełty z Wlenia były najlepsze.

  • śmieć z wsiocławia Odpowiedź

   Zapytaj ws iocławski śmieciu lepiej matkę, ile śniegu między kopyta napchała, że takiego bałwana jak ty urodziła. Byłeś zimny i śliski po porodzie więc wypadłeś jej z rąk na posadzkę. Kupę masz zamiast mózgu i aż dziw bierze, że umiesz pisać.

   • wieśniak z fsiocłafia Odpowiedź

    „Beka z Wrocławia” – z Wsiocławia śmieją się już nie tylko w Jeleniej Górze, śmieją się w całej Polsce! Wsiocław to już jest taki drugi Wąchock. Zresztą zobaczcie sami: gazetawroclawska.pl/beka-z-wroclawia-z-tego-smieja-sie-internety-najnowsze-wroclawskie-memy/ga/c1-15853237/zd/52484531

    • kał wrocławski Odpowiedź

     Każdy wrocławiak to szczochopij i kałożerca i nie myje się nigdy od 45 go roku tylko psy go wylizują…

     • sraka klocławiaka

      Dawno nie byłem w Wrocławiu ale jest po staremu. Dalej wali knyszą, wieśniakom wrocławskim wali z pod pach, nawet z pod butów wali skarpetkami. Pociągi autobusy tramwaje całe zasyfione. Kto te bydło spłodził?

 2. S r a m na Wsiocław Odpowiedź

  Nie jestem ani z Wrocławia ani ze Świdnicy. Ale na zmianę mieszkam w obu miastach. Krótka piłka; Wrocław to główny śmietnik dolnośląskiej ziemi. Brud, sm ród, prostactwo. Nie wielu zostało rodowitych wrocławiaków. Miłych, kulturalnych i przede wszystkim inteligentych. Większość to ho łota z zabużańskich wsi. Pato-kołchoz. Wstyd mieć taką stolicę województwa.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.