Dolnośląskie ferie zimowe ruszają już w najbliższy weekend. W tym roku na mapie regionu pojawiło się nowe miejsce, które wzbogaciło ofertę zarówno sportową, jak i turystyczną Dolnego Śląska. Dolnośląskie Centrum Sportu Polana Jakuszycka już od kilkudziesięciu dni gości amatorów narciarstwa oraz turystów z pozostałych części kraju.

Dolnośląskie ferie na Polanie Jakuszyckiej otworzy miasteczko Projektu Zima. Przez cały weekend (11-12.02) na odwiedzających czeka wiele atrakcji w tym m.in. gry i zabawy sportowe, konkursy z nagrodami. Miasteczko Projektu Zima to nie zwykłe namioty. To kipiący wulkan pozytywnej energii, gdzie czeka Was świetna zabawa i dobrze spędzony czas!
Jak co roku będą: konkursy z nagrodami, zabawa na śniegu, zawody narciarskie, gorące napoje, gotowanie na żywo a także znane ze srebrnego ekranu twarze

Podczas inauguracyjnego weekendu #NaPolanie będziecie mogli spotkać również triathlonistę Adriana Kosterę, który 1 czerwca 2023 rozpocznie na Dolnym Śląsku wyzwanie #365triathlon. Na czym będzie polegać ta próba? Jakie trasy będzie pokonywał Adrian? M.in. o to będzie można zapytać mistrza świata w pięciokrotnym Ironmanie .

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.