Niezrównany mistrz dramatu – Shakespeare, tym razem w odsłonie nie dramatycznej, a muzycznej, przygotowanej przez Stowarzyszenie Teatr MASKA. Będzie to zestawienie szekspirowskich uczuć z bogactwem form muzycznych. Każdy z 15 utworów stanowić będzie osobną muzyczną opowieść o miłości.

Program muzyczny jest skierowany do odbiorcy dojrzałego, ale również wkraczającego w tę dojrzałość. Może stanowić swoisty drogowskaz w poszukiwaniu rozwiązań na emocjonalne dylematy. Poetycka „uczuciowość” sonetów Williama Shakespeare’a od 400 lat jest impulsem do rozważań dla pokoleń wrażliwych odbiorców.

„Shakespeare SONETY” odsłuchać będzie można 11 grudnia w JCK Muflon o godz. 18:00. Poczuć będzie można smak tanga, ballady, staroangielskiej pieśni czy hiszpańskiego flamenco w jednym autorskim recitalu muzycznym, dzięki nietypowemu doborowi instrumentów. Wystąpią: Krzysztof Rogacewicz (wokal i gitara), Jacek Szreniawa (piano i gitara elektryczna), Marek Mikulski (gitara), Maksymilian Rogacewicz (fagot). Produkcja recitalu: Stowarzyszenie Teatr MASKA. Program dofinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Bilety w cenie 40 zł w kasach JCK oraz na stronie: https://bilety.jck.pl.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.