Jeleniogórzanin uniemożliwił dalszą jazdę kierującemu pojazdem marki Iveco. Kierowca jechał bez świateł w sposób wskazujący, że mógł być pod wpływem alkoholu. Mężczyzna swoim pojazdem zablokował przejazd kierowcy i wezwał Policję. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 3 promile. Okazało się, że to pracownik jednej z firm kurierskich, który rozwoził paczki. Teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozić mu może kara pozbawienia wolności do 2 lat, wysoka grzywna oraz utrata prawa jazdy na kilka lat.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 51-letniego mieszkańca Legnicy podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

14 grudnia 2022 roku, około godziny 19.13 policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że jadący ul. Karkonoską w Dziwiszowie kierujący pojazdem marki Iveco najprawdopodobniej jest nietrzeźwy, mężczyzna wyszedł z auta i ledwo trzymał się na nogach. Na miejscu policjanci zastali zgłaszającego, który zastawił drogę kierującemu Iveco i uniemożliwił mu dalszą jazdę. Mężczyzna oświadczył, że zwrócił uwagę na ten pojazd, gdyż kierujący jechał bez włączonych świateł, a sposób jego jazdy wskazywał, że mógł być on nietrzeźwy. Kierującym okazał się 51-letni mieszkaniec Legnicy, od którego wyraźnie czuć było alkohol. Przeprowadzone badanie wykazało 3 promile. Jak się okazało mężczyzna był pracownikiem jednej z firm kurierskich i rozwoził paczki.

Auto zostało zabezpieczone przez innego pracownika firmy, a mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, za co grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami na kilka lat.

2 komentarze

  1. Oto prawda, której boją się zarówno chrześcijanie i ateiści: wklejacz.pl/zobacz-Manifest_Kosmologiczny_1

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.