Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna dwukrotnie włamał się i okradł ten sam bar. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że jego łupem padło również 1000 zł na szkodę jednego z obiektów noclegowych. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie ona przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież i kradzieże z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna w okresie od października do listopada br. dopuścił się w Jeleniej Górze co najmniej 3 przestępstw. 34-latek dwa razy włamał się i okradł ten sam bar. Jego łupem padły artykuły spożywcze oraz alkohole rożnych marek o łącznej wartości około 5 tysięcy złotych. Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna z pomieszczenia biurowego jednego z jeleniogórskich obiektów noclegowych ukradł 1000 zł.

Funkcjonariusze powiadomieni o zdarzeniach rozpoczęli poszukiwanie osoby, która się ich dopuściła. W wyniku prowadzonych czynności, zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 34-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych czynów.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.