Po otwarciu trzy dni temu ofert na dostawę prądu okazało się, że „najkorzystniejsza” oferta jest wyższa o 760 % (niemal ośmiokrotnie) od poprzedniej, dziś okazało się, że do przetargu na dostawę gazu nie przystąpiła ostatecznie żadna firma.

W praktyce to oznacza, że Miasto nie ma możliwości ogrzewać szkół i przedszkoli, część miejskich spółek komunalnych musi zawiesić spory zakres swojego działania, przestaną działać te przychodnie zdrowia, które funkcjonują w obiektach komunalnych, itp.

Należy podkreślić, że dostawami gazu w Polsce zajmują się spółki Skarbu Państwa, to znaczy – będące pod pełną kontrolą Rządu RP. W konsekwencji oznacza to, że Państwo zdecydowało o zdewastowaniu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w sferze dostaw energii.

Dziś rano Prezydent Miasta zebrał sztab kryzysowy , mający omówić sytuacją zagrożenia dostaw energii elektrycznej (wtedy nie była jeszcze znana sytuacja z dostawami gazu). Po informacji o tym, że nikt nie złożył oferty dostaw gazu sytuacja Miasta i jego Mieszkańców stała się dramatycznie trudna.

5 komentarzy

 1. Wiecie, za co kocham zwierzęta? Za to, że nie wielbią dwojga wariatów z Bl. Wschodu i nie klęczą przed watykańskim okupantem! Co to za wolność i demokracja, skoro wszyscy od urodzenia są wrzucani w religijny MATRIX? Chrześcijaństwo to sado-masochistyczny cyrk na kółkach okopcony kadzidłem i ze świecidełkami oraz fałszywym miłosierdziem.
  Religia chrześcijańska to obrośnięta intelektualizacją i instytucjami choroba psychiczna i nerwowa na tle seksualnym. Abraham, Mojżesz, Chrystus, Mahomet i inni tym podobni osobnicy to chorzy psychicznie z Bliskiego Wschodu. Gdzie byli wtedy psychiatrzy? Po 2000 lat niewolnicy dalej wierzą w tzw. „prawdy wiary”, czyli UROJENIA. Jak to możliwe? No tak, pranie mózgu od samego urodzenia… Jak psa do aportowania, tak człowieka można WYTRESOWAĆ do klęczenia przed figurkami i podzielania cudzych urojeń. TRESURA RELIGIJNA od dzieciństwa to pogwałcenie podstawowych praw człowieka! PRECZ Z MATRIXEM RELIGIJNYM ! ! ! Należy walczyć z religiami poprzez walkę z indoktrynacją. Na pocieszenie chrześcijan: islam to jeszcze gorsza zaraza umysłowa.

 2. No matter if some one searches for his vital thing, therefore he/she wants to be available that in detail, thus that thing is maintained over here.

 3. Hello there! Do you know if they make any plugins to assist with
  Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords
  but I’m not seeing very good gains. If you know of any please share.
  Many thanks!

 4. Przyszedł okres lat bardzo chudych. Nie będzie pieniędzy na utrzymanie szkół i przedszkoli.
  Plany lodowiska muszą być zawieszone a na terenie po byłym targu przy ulicy Jana Kilińskiego pora zrobić park z fontanną aby mieszkańcy mieli gdzie wypocząć.
  Nie trzeba będzie gazu i energii poza kilkoma latarniami.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.