Motocyklista zginął dziś przed południem (czwartek, 12 sierpnia) w wypadku na ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze. Do zderzenia z dostawczym peugeotem doszło najprawdopodobniej z winy kierowcy osobówki.

– Najprawdopodobniej 19-letni mieszkaniec powiatu strzelińskiego, kierując pojazdem marki Peugeot Partner wjeżdżając w ul. Lubańską nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 25-letniemu motocykliście, mieszkańcowi Jeleniej Góry.  Na miejscu podjęto próbę reanimacji kierowcy jednośladu, ale zmarł zanim przyjechało pogotowie. Kierowca samochodu był trzeźwy i nie odniósł obrażeń. To oczywiście tylko wstępne ustalenia, bo szczegóły będą znane, gdy pracę skończą policyjni technicy, prokurator i przeprowadzona zostanie sekcja zwłok – informuje Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji.  

Fot. KMP Jelenia Góra

5 komentarzy

  1. Jak by jechał nakazującą prędkością to by wyhamował ,tak gnał że nawet nie próbował ominąć .

  2. Na wyjeździe ze Spółdzielczej w Lubańską wstawili na stojaku znak, który całkowicie zasłania widok ul. Lubańskiej z lewej strony wyjazdu. Jakim trzeba być specjalistą, żeby tak ograniczyć widok dla wyjeżdżających z podporządkowanej. Teraz na pewno nikt nie zobaczy takiego motocyklisty, który będzie jechał od strony torów. Ręce opadają że takich głupków mamy do tych projektów i realizacji.

  3. Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus 579925890

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.