Do braterskiej wymiany doszło w Lubaniu. Po sześciu latach pracy w Łużycach odszedł Rafał Wichowski. Jego nowym klubem jest teraz leśniański Włókniarz, którego działacze pierwszą szkoleniową ofertę starszemu z braci Wichowskich złożyli już dwa lata temu. O zmianie klubu zdecydował głównie sprawy rodzinne. Rafał z żoną i trójka dzieci mieszka w Leśnej i jest wychowankiem Włókniarza. W sobotę, 27 czerwca, o godzinie 17.00, na boisku w Bogatyni piłkarze Włókniarza powalczą o awans do IV ligi z ruszowską Victorią. Nowym trenerem lubańskiej drużyny został Jarosław Wichowski, który w tym mieście rozpoczął seniorską przygodę z futbolem w IV lidze. Ostatnio Jarek był trenerem juniorów starszych w MKS Karkonosze. W nowym sezonie 2020/2021 jeleniogórską młodzież piłkarską będzie szkolił Jacek Kołodziejczyk, który dotychczas prowadził klubowy zespół juniorów młodszych.

Nowego trenera ma beniaminek okręgówki Twardy Świętoszów. Po Alanie Adhamie zespół przejął były zawodnik BKS-u Bolesławiec i
Piasta Wykroty, 44-letni Paweł Rissmann. Do zmiany pierwszego trenera doszło również w Mirsku. Adama Kowalskiego w 3KF Włókniarzu zastąpi posiadacz licencji II klasy, 37-letni Krzysztof Gajewski. To były szkoleniowiec klubów z Gryfowa Śląskiego, Lubomierza i Lubania, ostatnio A-klasowej Sparty Zebrzydowa. 

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.