Lwóweccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 4 osoby podejrzane m.in. o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli łącznie prawie 3 kilogramy środków odurzających i substancji psychotropowych, a także półprodukty do wytwarzania narkotyków oraz dużą sumę gotówki.

Zatrzymani to trzej mężczyźni i kobieta w wieku od 25 do 35 lat. Funkcjonariusze w trakcie dokładnego sprawdzenia miejsc ich zamieszkania znaleźli oraz zabezpieczyli łącznie prawie 3 kilogramy środków odurzających i substancji psychotropowych w postaci kokainy, amfetaminy, metamfetaminy, marihuany, haszyszu. Ponadto znajdowały się tam substancje do wytwarzania środków odurzających oraz gotówkę w wysokości blisko 33 tysięcy złotych.

Zebrany przez śledczych, na podstawie pracy operacyjnej, materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym osobom zarzutów m.in. posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz wprowadzania ich do obrotu. Na wniosek policjantów poparty przez prokuraturę, wobec jednego z podejrzanych, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

-Za takie przestępstwa grozi im teraz nawet do 12 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy – informuje mł. asp. Aleksandra Pieprzycka.

2 komentarze

  1. To teraz czas na sitka z mercedesa c klasy i gawrona z q7
    Oboje na gruba skale na morcinka obracają

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.