Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. 52-latek ukradł byłej partnerce telefon komórkowy o wartości 1100 zł, a następnie sprzedał go w jednym z jeleniogórskich lombardów. Policjanci odzyskali skradzione mienie i zwrócili właścicielce. Teraz za popełniony czyn odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 52-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło w listopadzie br. w Jeleniej Górze. Mężczyzna w trakcie wizyty u swoje byłej partnerki, wykorzystał jej chwilową nieuwagę i ukradł telefon. Jego wartość właścicielka oszacowała na 1100 zł.

Pokrzywdzona o kradzieży powiadomiła policję, przekazała również, że o przedmiotowy czyn podejrzewa swojego byłego partnera. Funkcjonariusze w wyniku podjętych czynności zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Odzyskali również skradziony telefon, który 52-latek sprzedał w jednym z jeleniogórskich lombardów.

Teraz jeleniogórzanin za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.