Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli metamfetaminę oraz marihuanę, z których można uzyskać ponad 160 porcji handlowych.

14 czerwca br. policjanci w trakcie prowadzonych czynności uzyskali informację, że 37-latek może mieć związek z przestępczością narkotykową. W jego mieszkaniu w kuchni w specjalnie przygotowanych schowkach w kuchennej szafce funkcjonariusze znaleźli marihuanę i metamfetaminę, z których można uzyskać ponad 160 porcji handlowych.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.
Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a  grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
-15 czerwca Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakaz opuszczania kraju – informuje młodszy aspirant Beata Sosulska-Baran z KMP w Jeleniej Górze.

2 komentarze

  1. PiS.bolszewiki utopii 1.5 miliarda w elektrowni Ostrołęka. Topią setki milionów w dziennych karach miedxy innymi za Turów. Sąsiedzi utopił 70 milionów w próbę oszustwa wyborczego. PiSowcy i tak zwana Agencja Wywiadu utopia setki milionów w lewe respirstory i maseczki bez certyfikatów. Milicja zajmuje się planktonem. Bandyci z PiSbolszewii są bezkarni.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.