Od jutra zmianie ulega lokalizację punktu przyjmowania darów dla uciekinierów z Ukrainy. Dotychczasowy punkt przy ulicy Długiej 2 okazał się za mały, bo darów z dnia na dzień przybywa.

Wszyscy darczyńcy powinni udać się do Urzędu Miasta przy ulicy Okrzei 10. Punkt czynny będzie od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 18:00 a w soboty od 10:00 do 15:00.

4 komentarze

 1. Orlen znów mocno podnosi cenę hurtową ON. Dziś to 8,32 brutto za litr + marża sprzedawcy. Orlen znów mocno podnosi cenę hurtową ON. Dziś to 8,32 brutto za litr + marża sprzedawcy. Trzymajcie się za portfele pis.kac.apy i ich zwolennicy.

 2. Jak ta wstrętna Kamala od Bidena z USA mogła przyjechać akurat dziś i spotykać się z premierem Krzywoustego patologicznym oszustem i kłamcą certyfikowanym 2x przez sądy, to oni tam w USA nie wiedzą, że każdego 10-go jest miesi.ączka smoleńska u małego kulawego gitlera z Żoliborza i cały rząd lata od kościoła do pomnika itp? i jak się teraz pan krzywousty Mateusz wytłumaczy panu nadrezesowi pis.kac.apii z nieobecności pod pomnikiem schodkowym Tytusa?

 3. A czy dystans społeczny jest utrzymywany?
  Czy każdy ma maseczkę?
  Czy kulsony sprawdzają czy każdy ma maseczkę i utrzymuje dystans? Dużo mandatów wlepili?
  Czy Morawiecki zapraszając Ukraińców przyjął jakichś do swojego domu? Ilu?
  A ilu przyjął do willi na Żoliborzu katolik towarzysz Jarosław?
  A czy Beata Kempa była ministra ds uchodźców dwoi się i troi na Dw. Centralnym pomagając Ukraińcom?
  Co oznacza nadanie każdemu Ukraińcowi numeru PESEL? Że stają się automatycznie Polakami a rząd ogłasza sukces programu 500+ i przyznaje sobie sute premie bo „im się to po prostu należało”?
  Ilu docelowo zgodził się przyjąć Ukraińców do Polski pan bankster Morawiecki? 4 miliony? 5 milionów?
  Czy Polska przestrzega embarga nałożonego na Rosję i nie sprowadza dziś węgla, gazu i ropy z Rosji? Sprowadza? To po co łże mówiąc jak to Polska walczy z Rosją?

 4. Hurra ukrainooptymizm zaczyna już spływać i zaczyna się drapanie po głowie co z tym teraz zrobić. Szlabany na granicy łatwo podnieść tylko co potem. Cała zachodnia Ukraina jest cały czas wolna od działań wojennych. Ci ludzie mogliby tam być na razie rozlokowani w swoim kraju, wśród swoich i czekać na rozwój wydarzeń a UE powinna tam słać pomoc humanitarna. To nie jest tak, że wszystkich Ukraińców trzeba już natychmiast zabrać z Ukrainy do UE. Ale to trzeba mieć głowę zamiast ***ja.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.