Trwa Red Bull Szybka Tura – Wirtualne Wyzwanie, w ramach którego miłośnicy skitouringu starają się osiągnąć jak najlepszy czas na mierzącej 3,32 km trasie wiodącej na jeden z najsłynniejszych szczytów Karkonoszy.

Równolegle trwają zapisy na zawody Red Bull Szybka Tura – Wyścig na Żywo z udziałem Andrzeja Bargiela, które odbędą się już 26 marca na Kasprowym Wierchu.

Red Bull Szybka Tura – Wirtualne Wyzwanie to jedyne w swoim rodzaju zawody dla miłośników skitouringu, których celem jest dotarcie w jak najkrótszym czasie na nartach lub splitboardzie na szczyty Kasprowego Wierchu, Szrenicy lub Skrzycznego.

Na każdego, kto zarejestruje swoją skiturową aktywność na segmencie wyznaczonym w aplikacji Strava i wypełni formularz, czeka nagroda gwarantowana. W tej chwili najlepszy czas na trasie wiodącej na Szrenicę to 26 minut i 11 sekund. Wyniki można rejestrować jeszcze do 20 marca 2022 r.

Równolegle trwają zapisy na zawody Red Bull Szybka Tura – Wyścig na Żywo, które odbędą się już 26 marca na Kasprowym Wierchu. Zadaniem uczestników będzie dotarcie na szczyt i zjazd z Kasprowego Wierchu w jak najkrótszym czasie. 30 minut po ich starcie na trasę wyruszy Andrzej Bargiel, który postara się wyprzedzić jak największą liczbę uczestników. W zawodach wystartować może każdy, kto ukończył 18 lat i uiścił opłatę startową.

1 Komentarz

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.