Ruszyły zapisy na warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze!

„Będziemy rozwijać wrażliwość emocjonalną i estetyczną u dzieci i młodzieży. Prowadzone przez Nas kursy pomogą rozwinąć wyobraźnię i zachęcić do głębszego obcowania ze sztuką, która ma zbawienny wpływ na ich rozwój.”

  Zajęcia będą się odbywać w dwóch grupach – dla młodzieży (15 – 18 lat) oraz dla dzieci (8-12 lat).

  • Warsztaty dla młodzieży poprowadzi Laura Słabińska aka PUNCH MAMA! – artystka wszechstronna…od 2002 r. rękodzielniczka, do tego muzyk, plastyk, wierszokletka, fryzjer – stylista i reżyser teatralny. Ukończyła Białostocką Szkołę Lalkarską. Jest zakochana w teatrze ożywionej formy, lalkowym oraz w cyrku. Jej przedstawienia mają głównie formę komediową, slapstikową, prześmiewczą, ale chętnie sięga też po skróty poetyckie, metafory…lubi wzruszać!
  • Zajęcia dla dzieci przeprowadzi Aga Ejsmont – aktorka i lalkarka,  absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu oraz Rose Bruford College. Miała okazję prowadzić już warsztaty teatralne dla dzieci m.in. w Londynie i Warszawie…teraz nadszedł czas na Zdrojowy Teatr Animacji! Jest gotowa by razem z Wami tworzyć niesamowite rzeczy na scenie i nie tylko!

Wszelkie informacje odnośnie warsztatów pod numerem telefonu 75-75-57-690 w.16 lub 20

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.