Jeleniogórscy policjanci w trakcie interwencji zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Zabezpieczyli marihuanę, z której można uzyskać ponad 50 porcji handlowych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o posiadanie środków odurzających.

W nocy z 17 na 18 grudnia 2021 roku pracownik jednego z jeleniogórskich lokali zadzwonił na numer alarmowy i poprosił o interwencję w związku z agresywnym klientem. Mężczyzna podejrzewał, że jest on pod wpływem narkotyków.

Na miejscu policjanci wylegitymowali mężczyznę, który wywołał awanturę z innym klientem, okazał się nim 34-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego. W jego rzeczach, w puszce po kawie funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Była to marihuana, z której można uzyskać ponad 50 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

34-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za posiadanie narkotyków odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.