Tygodnik Nowiny Jeleniogórskie i związany z nim portal internetowy www.nj24.pl utrzymywane są wyłącznie przez Czytelników NJ kupujących kolejne wydania naszego pisma oraz naszych kontrahentów biznesowych, którym świadczymy usługi informacyjne – ogłoszeniodawców, reklamodawców i partnerów lokujących na naszych łamach płatne publikacje promocyjne. Od zaplecza „biznesowego” nasze wydawnictwo jest jednak tylko małym, lokalnym przedsiębiorstwem, podlegającym wszelkim prawom rynku. Dodatkowo działalność boleśnie utrudnia nam wydawnicza ambicja dobrego, opiniotwórczego tygodnika oraz zupełnie niehandlowe idee rzetelnego, zaangażowanego dziennikarstwa oraz ważnego, odpowiedzialnego głosu potrzebnego w życiu społecznym i niezbędnego w przestrzeni publicznej.

Wraz z pojawieniem się zagrożenia koronawirusem natychmiast stawiliśmy się do służby informacyjnej, wymuszonej przez rozwój niebezpiecznej dla nas wszystkich sytuacji. Odpowiedzieliśmy też w ten sposób na oczekiwania naszych Czytelników. Już pierwsze konsekwencje społecznej kwarantanny, błyskawicznie wyłączającej kolejne obszary życia społecznego i ograniczające działalność gospodarczą także w naszym regionie, zachwiały podstawami organizacyjnymi i finansowymi funkcjonowania redakcji. Nie wiemy, czy dynamicznie zmieniająca się sytuacja nie sparaliżuje za chwilę naszej pracy, ale robimy wszystko, co w naszej mocy, by Nowiny ukazywały się nadal. Samodzielnie możemy już jednak nie dźwignąć ciężaru takiego przedsięwzięcia. Oczywiste okoliczności spowodowały gwałtowny spadek treści reklamowych, z niepokojem oczekujemy też pierwszych wyników sprzedaży w okresie ograniczonych warunków sprzedaży. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w podobnej sytuacji jest wiele innych podmiotów gospodarczych. Dlatego, apelując o pomoc, sami rzucamy koło ratunkowe innym drobnym przedsiębiorcom, walczącym o przeżycie w dramatycznych czasach, jakie możemy przetrwać współpracując. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla ogłoszeniodawców i reklamodawców, którzy mimo wszystko starają się utrzymać działalność. Wszystkich zainteresowanych współpracą na szczególnych zasadach prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem ogłoszeń: 757524781.

Jeśli chcecie by Nowiny Jeleniogórskie ukazywały się nadal wesprzyjcie naszą działalność!

Jak można pomóc nam? Przede wszystkim kupując Nowiny Jeleniogórskie w wersji drukowanej bądź elektronicznej i zlecając nam publikacje płatnych treści, które za naszym pośrednictwem docierają do tysięcy Czytelników tygodnika i codziennego serwisu informacyjnego www.nj24.pl. Jesteśmy dobrym i sprawdzonym nośnikiem treści informacyjnych, reklamowych i promocyjnych.

Można wesprzeć nas także, przekazując darowiznę na rzecz Fundacji Nowin Jeleniogórskich.

Konto bankowe: 69 2030 0045 1110 0000 0263 7360

Przelewy zagraniczne – IBAN: PL69 2030 0045 1110 0000 0263 7360

BIC: PPABPLPK  

Przelew koniecznie z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.

Szczegółowe dane Fundacji NJ i więcej informacji na temat jej działalności znaleźć można także TUTAJ.

Zainteresowanych szerszą współpracą prosimy o kontakt: e-mail: fundacja@fundacjanj.org / tel. 756424410.  

 

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.