– Zastanawiam się, czy nikt nic nie może zrobić z tą sprawą. To rzeczywiście jest tak, że można sobie wieszać na swojej działce co się chce? – pyta mieszkanka Jeleniej Góry. Kontrowersyjny bilboard jest co chwilę niszczony, ale równie prędko odtwarzany.

 

Stojący tuż przy wjeździe do Maciejowej bilboard wzbudza emocje od dawna, choć teraz, gdy ruch jest skierowany na obwodnicę, jego przekaz dociera do nieporównanie mniejszej ilości osób. O kontrowersyjnym, ideologicznym bilboardzie pisaliśmy już niejednokrotnie. Teraz zmieniła się jego treść z antyaborcyjnej na anty-LGBT. Przekaz jest radykalny i kłamliwy. – Tą droga przejeżdżam kilka razy dziennie. Bardzo mnie irytuje ten bilboard. Zgłosiłam sprawę na policję, ale to nic nie dało – mówi pani Elżbieta. Takich osób, jak pani Elżbieta, które razi radykalny, krzywdzący przekaz z bilboardu jest więcej. Ostatnio, dwa dni po zmianie treści,  ktoś zniszczył bilboard, ale został szybko odtworzony. To się co jakiś czas powtarza.

 

Jak informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka prasowa KMP w Jeleniej Górze, obecnie toczy się postępowanie w sprawie zniszczenia bilboardu kilka dni temu.
 

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.