Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież i kradzieże z włamaniem.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna w listopadzie br. dopuścił się w Jeleniej Górze co najmniej trzech przestępstw przeciwko mieniu. Były to kradzieże z włamaniem i kradzież. Mężczyzna okradł dwa samochody i włamał się do byłego zakładu pogrzebowego. Jego łupem padła biżuteria, dokumenty, specjalistyczny sprzęt wędkarski, klucze, okulary, narzędzia i inne przedmioty. Wartość poniesionych strat oszacowano na ponad 15 tysięcy złotych. Okazało się, że tych czynów jeleniogórzanin dopuścił się w warunkach, tzw. „recydywy” i uczynił sobie z nich stałe źródło dochodu o przekazuje Edyta Bagrowska, oficer prasowy jeleniogórskiej KMP. – Funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanego o popełnienie tych przestępstw na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu, a także w oparciu o zebrane informacje. Policjanci w trakcie czynności odzyskali część skradzionego mienia. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie reszty skradzionych rzeczy.

28-latek teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. KMP Jelenia Góra

4 komentarze

  1. PO jak podwyżki. i zdrada narodowa. Odpowiedź

    Niech drze ryja, że głosował na PO to będzie dobrze. Niech drze ryja, że chce skorzystać z Artykułu,, 999” czyli DOKTRYNY Sławomira Nojmana.

  2. PO jak podwyżki. i zdrada narodowa. Odpowiedź

    A co inni mogą to on chyba też. Wszak wszyscy jesteśmy równi i mamy takie same prawa. No chyba że się mylę.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.