Ubliżanie, grożeniem pozbawieniem życia, to bardzo częsty repertuar domowych agresorów. Zatrzymany ostatnio przez jeleniogórską policję napastnik posunął się jednak jeszcze dalej. Groził żonie siekierą.    

– Kierownik rewiru II dzielnicowych wspólnie z dzielnicowym z komisariatu I policji zatrzymali 43-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad żoną. 20 stycznia, około godziny 23.00, oficer dyżurny został powiadomiony przez kobietę o tym, że jej mąż grozi jej siekierą, a wcześniej wysyłał wiadomości, w których groził jej pozbawianiem życia – informuje Edyta Bagrowska z KMP Jelenia Góra. – Na interwencję natychmiast podjechał kierownik rewiru II dzielnicowych wraz z dzielnicowym, którzy znajdowali się najbliżej miejsca zamieszkania pokrzywdzonej. Przed budynkiem czekała na nich zgłaszająca, która przekazała, że jej mąż jest agresywny, nie chce wpuścić jej do mieszkania i grozi jej siekierą, a wcześniej wysyłał wiadomości, w których groził jej pozbawieniem życia. Znajomy, którego kobieta poprosiła o to, aby towarzyszył jej w dotarciu do mieszkania, przytrzymał drzwi do momentu przyjazdu policji i uniemożliwił 43-latkowi opuszczenie budynku. Policjanci zatrzymali agresora. Okazało się, że był on nietrzeźwy. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator rejonowy zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się z nią. Sprawca musi także natychmiast opuścić wspólnie zajmowany lokal mieszkalny.

Fot. KMP Jelenia Góra

1 Komentarz

  1. A może znudził się jak zabawka, albo jak niejedna innego sponsora niejedna szukając wykorzystuje moment, by faceta pogrążyć Czy tak było i w tej sytuacji? Jakie da dowody faktyczne na to że siekierą groził? Oprócz pomówień, braku dowodów, przy wyłączeniu grupy wzajemnej adoracji działającej w zmowie, tylko takie podejście zatrzyma wyimaginowane często fałszywe oskarżenia ofiar jakimi są faceci przez niecne cwaniary, chcące nowych ofiar. Włosy dęba stają do czego zdolne są manipulantki knujące misterne plany

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.