Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży w dyskontach spożywczych i drogeriach. Czynów tych dopuścił się w Jeleniej Górze i na terenie powiatu karkonoskiego. Jego łupem padły markowe alkohole, kosmetyki, artykuły spożywcze i chemiczne. Łączne straty zostały oszacowane na kilka tysięcy złotych.

Jeleniogórscy policjanci ustalili, a następnie zatrzymali 23-letniego mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna w styczniu br. dopuścił się serii kradzieży w dyskontach spożywczych i drogeriach w Jeleniej Górze oraz na terenie powiatu karkonoskiego. Jego łupem padły markowe alkohole, kosmetyki, artykuły spożywcze i chemiczne. Straty pokrzywdzonych wynoszą kilka tysięcy złotych. Skradziony towar sprzedawał przygodnie napotkanym osobom, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczał na swoje potrzeby.

Obsługa sklepów o zdarzeniach powiadomiła policję. Do zgłoszeń dołączone zostały również nagrania z monitoringu. Policjanci na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer wytypowali, a następnie zatrzymali 23-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych przestępstw.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz jeleniogórzanin za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić mu 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. i info KMP Jelenia Góra (Edyta Bagrowska)

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.