Lubańska policja prowadzi poszukiwania mieszkanki Leśnej. Kobieta ostatni raz byłą widziana wczoraj i od tej pory nie było z nią kontaktu. Każdy kto ma informacje, które mogą pomóc w poszukiwaniach proszony jest o kontakt z KPP w Lubaniu.

Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu poszukuje zaginionej Małgorzaty Gieliwiej, 45 – letniej mieszkanki Leśnej. Po raz ostatni widziana była 25 sierpnia br. około godz. 17. na ul. Baworowo, gdzie przemieszczała się sama w kierunku miejscowości Smolnik. Od tej pory ślad za poszukiwaną urywa się. Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje w tej sprawie, z prośbą o kontakt z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 47 873 42 00 lub 47 873 42 22 bądź pod nr 997 lub 112.

Opis zaginionej :162 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, oczy piwne, brązowe krótkie włosy, nos mały, nie posiadała znaków szczególnych. W uszach posiadała założone kolczyki oraz łańcuszek na szyi. Ubrana była w czarną rozpinana bluzę z kapturem, która na rękawach posiada poziome białe pasy z napisem „Adidas”, spodnie dresowe czarne również z białymi pasami „Adidas” oraz klapki koloru niebieskiego.

W przypadku odnalezienia zaginionej lub uzyskania jakichkolwiek informacji mających związek z jej zaginięciem policjanci proszą o kontakt z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 47 873 42 00 lub 47 873 42 22 bądź pod nr 997 lub 112.

Obecnie prowadzone są na szeroką skalę poszukiwania, bo ze względu na okoliczności zaginięcie ma 1 kategorię ważności. W poszukiwania biorą udział policjanci, strażacy, straż graniczna, prawdopodobnie przybędzie też wyspecjalizowana w takich akcjach grupa funkcjonariuszy z Wrocławia.

Fot. KPP Lubań

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.