Mali jeleniogórzanie bardzo wesoło i ciekawie mogą obchodzić mikołajki. Czeka ich wiele miłych niespodzianek.

Mikołaj pojawi się na jeleniogórskim placu Ratuszowym 4 i 5 grudnia. W sobotę (4.12) od godz. 10.00 do 17.00 czekać na wszystkich będzie Świąteczny Konwój Radia ZET z mnóstwem atrakcji i oczywiście niezapomnianym spotkaniem ze świętym Mikołajem. Będzie można między innymi: wybić swoją świąteczną monetę, wziąć udział w karaoke, nagrać świąteczne życzenia z Gift Budki, wylosować nagrody w kole fortuny Radia ZET, ozdobić bombki świąteczne, zdobyć mikołajowe origami, zrobić pamiątkowe zdjęcia ze świętym Mikołajem.

5 grudnia o godz. 17.00 wszystkie dzieci mogą wziąć udział we wspólnym rozświetleniu choinki na placu Ratuszowym. Razem z Mikołajem wypowiedzą magiczne zaklęcie, które rozświetli jeleniogórskie drzewko.

W ten sam dzień (5 grudnia) na parkingu Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze pojawią się Motomikołaje. Ich przyjazd widowiskowej paradzie zaplanowano o godz.12.00. Na najmłodszych czeka słodki poczęstunek, występ Magic Events, pokazy pierwszej pomocy, zdjęcia w saniach z Mikołajem oraz przejażdżki na motocyklach.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.