W odróżnieniu od minionych lat tegoroczne plebiscytowe głosowanie zdecydowanie zdominowało typowanie sms-owe. W pierwszym etapie plebiscytu NJ w kategorii SPORTOWCY ROKU 2019 rywalizowało dziewiętnastu zawodników i zawodniczek reprezentujących siedem dyscyplin sportu. W kategorii TRENERZY ROKU 2019 do miejsc 1-5 kandydowało dziewięciu szkoleniowców. Dużą popularnością cieszyła się nowa kategoria plebiscytowa NADZIEJA SPORTOWA ROKU 2019 do której zgłoszono szesnastu młodych utalentowanych zawodników i zawodniczek z pierwszymi sukcesami.

Listę nazwisk sportowców i szkoleniowców, którzy zdobyli największa ilość punktów nominowanych w I etapie plebiscytu i nominowani zostali do nagród oraz osób sklasyfikowanych na pozycjach od 6 do 10 opublikowaliśmy w aktualnym wydaniu Nowin Jeleniogórskich z 5 maja 2020 roku. Sylwetki finalistów prezentujemy w kolejnych wydaniach Nowin Jeleniogórskich. Tam też znaleźć można instrukcję głosowania na nominowanych. Pełną listę nominowanych do nagród znaleźć mozna także TUTAJ:

Tylko nominowani sportowcy i trenerzy z czołowych miejsc w każdej z trzech kategorii rywalizują teraz o jedno najwyższe miejsce i nagrody w drugim, finałowym etapie plebiscytowego głosowania. Głosowanie na kuponach z NJ i sms-ami potrwa do 31 maja 2020 roku do godziny 24.00.

Rozstrzygnięcie 45. redakcyjnego plebiscytu i uroczyste uhonorowanie najpopularniejszych sportowców i trenerów w regionu jeleniogórskiego planujemy w najbliższym możliwym terminie, uzależnionym od czasu trwania stanu epidemii.
  

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.