Czasowo czynne przejście graniczne w Radomierzycach

fot. NOSG

Dziś i jutro (piątek – sobota, 29 - 30 maja) od godziny 8.00 do 22.00 w ograniczonym zakresie można przekraczać granicę polsko-niemiecką przez przejście graniczne Radomierzyce – Hagenwerder.

- Na przejściu, w tych dniach i w tych gozinach, dopuszczony jest ruch pojazdów osobowych oraz dostawczych do 7,5 tony. Ruch ciężarowy odprawiany będzie (w tej części kraju) wyłącznie na przejściu w ciągu autostrady A – 4 – informuje Joanna Konieczniak z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.
Pogranicznicy uruchomili dodatkowe przejście, bo w ten weekend spodziewają się wzmożonego ruchu podróżnych w kierunku do Polski. Już w poprzednich tygodniach weekendowe przejazdy powodowały zatory na granicy, a teraz, dodatkowo w Niemczech jest długi zielonoświątkowy weekend.
 

Komentarze (8)

..... w Radomierzycach....

Parę kilometrów od Zgorzelca. Bliżej Bogatyni.

Zrozumiałem aluzję - przejście graniczne w Radomierzu pomiędzy "czerwoną kotliną" (hejterska nazwa w/g "prawaków"), a "czarno-prawacką" PiS-owką, resztą województwa dolnośląskiego...A wyborów jak nie ma, tak nie ma!

A już miałem nadzieję, że mieszkam w wolnym państwie Czechy. :-)

Kto ma szansę niech wyjeżdża. Wkrótce narodowi socjaliści z PiS.bolszewii zamkną granice.
Towarzysze partyjni będą mogli wyjechać nad morze do Czechosłowacji.

...czekam na wiatr co rozgoni, ciemną, pisowską hołotę...

Pandemia koronawirusa. Grecja otwiera granice dla 29 państw. Wśród nich nie ma Polski.

Europa nie życzy sobie obecności narodowych socjalistów zarazy PiS.bolszewickiej małego kulawego führera mamlającego slowa przeciw Europie gnijącego w bunkrze kaczy szaniec przy Nowogrodzkiej.

ZACZYNA SIĘ OSTRACYZM POLAKÓW.

POGONMY Z DUŻEGO PAŁACU Anzeja du.pę i jego przyd***sów.

czy ktos w J.G panuje nad czekista koniem czy krolem jelonki przeciez do Bleslawca nie tak daleko. Szkoda ale nastepni durnie juz czekaja

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.