Kopał i próbował gryźć policjantów

Fot. KPP Kamienna Góra

Nietrzeźwy 19 - letni kierujący bez uprawnień, nie zatrzymał się do kontroli, a gdy został w końcu zatrzymany znieważył, kopał i próbował gryźć policjantów. Uszkodził też radiowóz. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. 

Do zdarzenia doszło około drugiej w nocy. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że ktoś zakłóca ciszę nocną, kręcąc "bączki" na rondzie przy ul. Jana Pawła II oraz na parkingu przy "Kauflandzie" w Kamiennej Górze .
Przybyli na miejsce policjanci zauważyli pojazd opla vectrę, w którym znajdowało się dwóch młodych mężczyzn. Mimo wydanego im polecenia do zatrzymania się, kierowca podjął próbę ucieczki. Policjanci podczas pościgu zdołali zajechać drogę kierującemu, który w dalszym ciągu, nie zważając na wydawane przez mundurowych sygnały świetlne i dźwiękowe, usiłował odjechać w przeciwnym kierunku. Po chwili ponownie funkcjonariusze zdołali zajechać drogę pojazdowi. Kierujący od samego początku zachowywał się w sposób agresywny. Był bardzo wulgarny w stosunku do policjantów. Obrażał ich i groził im pozbawieniem życia, twierdząc, że trenuje sztuki walki i walczy na ringu zawodowo.

Młody mieszkaniec Kamiennej Góry próbował siłą i groźbą zmusić policjantów do odstąpienia od czynności służbowych. Policjanci byli zmuszeni założyć mu kajdanki. W międzyczasie okazało się,
że 19 - latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Nigdy nie miał prawa jazdy, a auto którym, jak twierdził, chciał "poświrować", było własnością 20 - letniego pasażera - mieszkańca Wałbrzycha. Po sprawdzeniu trzeźwości kierującego, alkomat wykazał prawie 2 promile. Pasażer też nie był trzeźwy.

 

Policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu 19 - latka w policyjnej celi do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Jednak w dalszym ciągu młody mężczyzna nie potrafił się uspokoić, grożąc i kierując w stronę mundurowych wyzwiska. Gdy znalazł się w radiowozie, jego agresja jeszcze nasiliła się. Uderzał głową i całym ciałem w różne elementy radiowozu, w dach, w tylną szybę. Mimo licznych wezwań do uspokojenia się, 19 - latek nie reagował, a wręcz po chwili położył się i zaczął intensywnie kopać w tylne drzwi radiowozu, uszkadzając je. Jednocześnie w dalszym ciągu wyzywał policjantów, krzycząc do nich "wy psy jeb..., dojadę was, gdyby nie kajdanki, to bym was pozabijał". Zachowanie 19 - latka zaczęło zagrażać jemu samemu. Co chwilę krzyczał też, że jest bity. W momencie, gdy policjanci próbowali go uspokoić i zbliżyli się do niego, kilkukrotnie uderzył swoją głową policjantkę w głowę i nogami kopał po ich ciele.

Młody mężczyzna umieszczony został w policyjnej celi, do wytrzeźwienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Pasażer otrzymał mandat karny w wysokości 500 zł w związku z tym, iż udostępnił on swój pojazd osobie nietrzeźwej. Auto trafiło na parking policyjny.

Komentarze (9)

Odcięli koziołkowi głowę, DIOZ chce się wynieść z Dziwiszowa.Serca pełne nakrętek.10 naszych posłów za podwyżkami dla siebie.Odpowie za kradzieże perfum.Żyj, mieszkaj, pracuj w Jeleniej Górze – zgłoś swój pomysł...

Tak jest, a te Ramki do wzięcia z Logo Jeleniej Niech se w D.. U.. P.. E wsadzą!!! Jak do wzięcia jak trzeba auto zarejestrować!! Albo konkurs wygrać?!! Powinni je za darmo Ludzią dawać żeby promowali Jelenią szczególnie teraz na wakacjach!!

A niech to!!! Już myślałem że to Koń.bolszewik.czekista. Objawy zgadzają się co do joty tylko wiek nie ten...

http

Tylko dobra guma na plecy i ciasne drzwi na komisariacie nauczą pryszczatych gówniarzy szacunku do prawa.

Franc.....te czasy odeszły na zawsze.może czas spotkać się i pogadać o dobrych fajnych wspomnieniach

Para lesbijek została zaatakowana w ośrodku dla azylantów w Gilze w Noord-Babant. Jedna z kobiet została napadnięta, a druga oblana wrzątkiem. W związku ze sprawą aresztowano 26-letniego mężczyznę i 21-letnią kobietę z Nigerii. TAKA SYTUACJA.

W Stanach Zjednoczonych leżał by z kulka w tej durnej bańce, trenuje ale bicie konia a nie sztuki walki co za pedał w rurkach opluł się jak wściekła panienka która nie miała orgazmu.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.