Ks. Andrzej Bokiej w ciężkim stanie w szpitalu

fot. www.kuria.legnica.pl

Ks. prałat Andrzej Bokiej przebywa w jeleniogórskim szpitalu. Jest w stanie ciężkim – poinformowała kuria legnicka.

Biskup legnicki zwraca się do wszystkich o modlitwę w intencji ks. prałata Andrzeja Bokieja. Jak poinformowano na stronie diecezji legnickiej, ksiądz Bokiej jest w stanie ciężkim i przebywa w szpitalu w Jeleniej Górze.  

Komentarze (20)

Wierzymy ze i z tej opresji wyjdzie jak i z poprzedniej wyszedł.

Andrzeju , jestesmy z TOBA w modlitwie i prosimy BOGA o wypelnienie Jego woli . prosimy tez o moc i sile dla Twojego BRATA i Rodziny...

Niepodważalna jest wola Boga więc to On zdecydował o chorobie księdza. Czy zatem prośba o modlitwę nie zakłóci jego woli? Czy o tym mogą decydować ludzie?

Bóg dał nam wolną wolę którą wolą obejmuję również modlitwę . Proszę pamiętać że Bóg nigdy nie chce zle dla człowieka a wręcz przeciwnie . Proszę o modlitwę za Księdza

Skoro jest w szpitalu w JG to jego szanse są marne.

Marne szanse ma twój tak zwany rozum na wyleczenie, sądzę,że żadne. To jest wrodzone.

To i tak lepiej niż u ciebie. Nie ma czego leczyć. Rozumu nie stwierdzono. PO jak porażka.

Wszystkim pracownikom Naszego szpitala BARDZO pięknie dziękujemy za wspaniałą opiekę.I bardzo często,niestety trudna pracę. Życzymy wam dużo zdrowia i uśmiechu. Wielkie dzięki.

Na pewno nie wszystkim. Jeśli już to mniejszości, wręcz pojedynczym osobom. I mów za siebie, żadnych praw do liczby mnogiej nie masz.

Może się nawróci i przestanie popierać PIS!
Krajem rządzą szaleńcy ,durnie .

Szaleńcem, to ten co wypisuje takie bzdury
Każdy ma prawo popierać kogo chce i nikomu nic do tego.
Więc odpuść i nie wypisuj obraźliwych postów.

Czy to ten ksiądz który wysłuchał prośb Papierza Franciszka i zrezygnował z dóbr materialnych w postaci luksusowych pojazdów?

tak ten sam rozdal juz swoj nie wielki majatek jezdzil delu tiko i byl biedny

PapieRZa? Oj,nie kopać po oczach,proszę !

????????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja przepraszam, ale kogo to obchodzi?

Oby przypadek Ks. Andrzeja Bokieja był przestrogą dla takich jak Edytka Górniak i niektórych moich znajomych, którzy nie wierzą w żadne coronawirusy. Teraz Stwórca ma na głowie miliony takich jak ks.Bokiej i czy znajdzie dla niego czas,niebawem zobaczymy. Oby wszystko skończyło się pomyślnie.Amen

Biskup zwrócił się z prośbą, aby tysiące (tak myślę) ludzi modliło się za księdza. Za Jana Pawła 2 już za życia uważanego za świętego, też były prośby do całej ludzkości o modły, aby trafił do świata bożego. To jakie trzeba spełniać wymogi, aby się tam dostać? Jakie ma na to szanse "szary" wyznawca, za którego modli się rodzina, która i tak jest stronnicza i nieobiektywna??? Czy to ma sens???

Najlepszy i najfajniejszy ksiądz jakiego znam...mam nadzieje, że wróci do zdrowia.

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : panieonline.pl/monia89

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.