Nowe wozy bojowe dla OSP

Nowe wozy bojowe dla OSP

Trzy jednostki OSP w regionie dostaną w tym roku pieniądze na zakup nowych wozów strażackich. Cieszyć się mogą druhowie w Jeleniej Górze Sobieszowie, Siekierczynie i Świerzawie.

KG PSP poinformowała, że w 2021 r. do jednostek OSP w całej Polsce trafi 314 samochodów ratowniczo-gaśniczych o łącznej wartości ok. 244 mln zł. Zakupy samochodów zostaną zrealizowane przy dofinansowaniu: Narodowego i Wojewódzkich FOŚiGW (60,7 mln zł), dotacji KSRG (44,9 mln zł), dotacji MSWiA (19,6 mln zł) oraz środków pochodzących z odpisów z firm ubezpieczeniowych – 14,5 mln zł.
OSP Jelenia Góra Sobieszów i OSP Siekierczyn dostaną środki na zakup średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych, OSP Świerzawa na zakup ciężkiego wozu bojowego.
 

Komentarze (6)

Narodowy socjalizm pisbolszewizm i mały kulawy hitlerek kałczyński ukradł wolactwu środki zgromadzone w OFE.

Szanowni Państwo śledzę Państwa serwis od pewnego czasu i odnoszę wrażenie że komentarze użytkownika PIS.bolszewik.Czekista nie mają nic wspólnego z wolnością słowa a niezależnie od tematu zawsze kogoś obrażają. Wydaje mi się że powinna zadziałać w tym zakresie funkcja moderowania jego postów lub zbanowania adresu przysługująca każdej redakcji, pomijam jego zapatrywania polityczne jest to klasyczny przykład mowy nienawiści. Proszę o reakcję.

Reakcja może być tylko jedna. Możesz spodziewać się zbanowania swojego IP. Nie bolszewika....

Dziś chcą zmieniać konstytucję gwarantując, że nie ukradną Polakom oszczędności, to równie dobrze jutro mogą ją zmienić gwarantując, że właśnie je ukradną.
I jeszcze robią to jednocześnie z gigantycznym złodziejstwem środków z OFE.
Pisowcy są jednak jeszcze głupsi, niż mi się wydawało. A zawsze uważałem ich za wyjątkowo głupich. Chyba już tylko ich wolski sutenerski elektorat jest od nich głupszy.

ty czekisto masz coś nie tak z deklem. proponuję wizytę u pschiatry zanim nie będzie za pózno.

Przecież ten wariat sam się kompromituje wpisami, chyba nikt normalnie myślący nie traktuje go poważnie!!!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.