Sąd uniewinnił Konrada Kuźmińskiego

Facebook Konrad Kuźmiński

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze na rozprawie w dniu 23 kwietnia, uniewinnił Prezesa Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt Konrada Kuźmińskiego od zarzutu kradzieży psa. Obrońca praw zwierząt podęli interwencję, kiedy dowiedzieli się, że zwierzę w środku zimy, podczas największych mrozów, jest trzymane w blaszanej beczce, na 30-centymetrowym łańcuchu. Właściciele kategorycznie odmawiali poprawy warunków życia psiaka.

Jak relacjonuje Konrad Kuźmiński: „Po interwencji jeleniogórska policja i prokuratura nie zajęły się sprawą rażących zaniedbań względem psa, czy kierowaniem w stronę inspektorów gróźb pozbawienia ich życia. Policja robiła jednak wszystko, by ukarać nas za uratowanie życia! Kolejny raz nie udało się im.”

Sąd w swoim dzisiejszym wyroku przyznał, że zwierzęta mają prawa, a interwencja była jak najbardziej zasadna. Wyrok jest prawomocny.

Facebook DIOZ
Facebook DIOZ

Komentarze (14)

Brawo Sąd i szacunek dla Pana Kuźmińskiego.

Po co brudasy i menele trzymają w ogóle zwierzęta? Chyba tylko po to żeby się nad nimi znęcać.

Biblioznawstwo - nowa prężna dziedzina nauki w Polsce, będzie analizować Biblię, też pod kątem stosunku człowieka (katolika)do zwierząt, a tam jest napisane, że zwierzę jest "przedmiotem" bez duszy, całkowicie podległym człowiekowi w każdym względzie, zatem człowiek jest jego Panem, w całej rozciągłości...Dla poprawy wizerunku, twierdzi się, że są to Bracia Mniejsi i tyle!

Powinna powstać taka policja jak w USA ,UK czy Australii.

I bardzo dobrze .Szacun dla Pana Kożmińskiego. Oby tym oprawcom zwierząt dało to do myślenia. Policja też mogłaby pomagać a nie utrudniać .

pięknie

Czy to ten sam sąd który orzekł że sędzia może kraść w stanie ciężkiego roztargnienia??

Panie Buda z tym 30-centymetrowym łańcuchem to Pan już grubo przesadził. Znęcanie się nad psami za pomocą jakichkolwiek łańcuchów powinno być zabronione i karalne.

A do tego piękny bubel w nagłówku.. "Obrońca praw zwierząt podęli interwencję, kiedy dowiedzieli się..." ...
Przestałem czytać jelonkę. Teraz i tych analfabetów trzeba opuścić.. czy do pracy u Was wymagane jest jakiejkolwiek wykształcenie lub znajomość języka? Trzeci artykuł tej samej osoby i albo ubarwianie rzeczywistości, albo jakieś błędy.

Fajnie. Akurat ta sprawa jest absurdalna i dobrze się nagłaśnia. Szkoda, że nic się nie wspomina o sprawach które Kuźmiński przegrywa, jak choćby ta w Szklarskiej Porębie gdzie działania Pana Kuźmińskiego nosiły znamiona braku legalności.

Ciekawe czy kuzmicki wytłumaczy sie i rozliczy z tej kasy vo na te pieski zbiera i co z tymi pieskami zrobil gdzie one są razem z koleżanką pietruszką to jest dopiero zjawisko z pkp

Panie Konradzie gratulacje.
Tak trzymac!!

Chwali się że ma drogie auto i dwa mieszkania f.....r sedziowska kasta współpracuje z gn......m ,,***** kastę

Chwali się że ma drogie auto i dwa mieszkania f.....r sedziowska kasta współpracuje z gn......m ,,***** kastę

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.