W podziękowaniu… skopał karetkę

Zdj. KMP Jelenia Góra

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę podejrzanego o znieważenie funkcjonariuszy publicznych oraz groźby karalne. Mężczyzna uderzał rękami i kopał w karetkę pogotowia. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci  Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze  zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzanego o znieważenie  ratowników medycznych oraz groźby karalne.

Do zdarzenia doszło 24 kwietnia  br.  około godziny 17.20 w Jeleniej Górze na ul. Wincentego Pola. Policjanci pojechali na zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna potrzebuje pomocy, źle się czuje. Na miejscu funkcjonariusze zastali ratowników, którzy udzielali pomocy medycznej mężczyźnie, który wyzywał ich,  groził pozbawieniem życia, a następnie kopał i uderzał rękami w karetkę.

Policjanci agresora zatrzymali. Trafił on do policyjnego aresztu  do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 1,5 promila. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (5)

Wyborca PiS.Nie starcza na dostatnie życie i awantura.Praca uszlachetnia.

Starcza to twoja POyebana historia...

I zaczyna się biadolenie jednych i drugich...

Kibic to wariat, tak jak ten co atakował ratowników. Obu do psychuszki.ALBO WYSOKIE GRZYWNY i pręgierz.
To ostudzi emanację zaburzonych móżdżków.

Kibic to wariat, tak jak ten co atakował ratowników. Obu do psychuszki.ALBO WYSOKIE GRZYWNY i pręgierz.
To ostudzi emanację zaburzonych móżdżków.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.