Z nożem w perfumerii

Fot. KPP Bolesławiec

Trzech przestępstw w ciągu kliku dni dopuścił się 20-letni mężczyzna – dwóch kradzieży rozbójniczych i przywłaszczenia roweru. Kradzionym jednośladem sprawca uciekał przed policjantami, kiedy został zauważony na ulicach Bolesławca. 

Na 3 miesiące trafił do aresztu 20-latek podejrzany o popełnienie trzech przestępstw. Policjanci z Bolesławca po otrzymaniu zgłoszenia o kradzieży rozbójniczej na terenie jednego ze sklepów natychmiast ruszyli w teren. Po ustaleniu rysopisu sprawcy mundurowi zatrzymali napastnika, który uciekał przed nimi na rowerze skradzionym dzień wcześniej.

W wyniku zebranych informacji funkcjonariusze ustalili, że 20-letni mieszkaniec Bolesławca w dniach 23-25 czerwca popełnił trzy przestępstwa. Ma na koncie kradzież rozbójniczą przy użyciu noża w drogerii, skąd ukradł cztery flakony perfum o wartości 1000 zł, kradzież rozbójniczą w sklepie spożywczym, bezpośrednio po której został zatrzymany oraz kradzież roweru o wartości 1100 zł.

 

Sąd na podstawie wniosku Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 20-latkowi za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Odzyskany rower został przekazany właścicielowi.

Komentarze (5)

Przecież to jakaś popierdułka a nie killer

jaki kraj, takie gangstery :-)

tak czy siak to śmieć

Od jakiegoś czasu w samym centrum JG, okolice W.Polskiego jeździ białe Audi przewożące wewnątrz upośledzonego osobnika któremu mnóstwo radości daje ryk i napi...r..alanie z tłumika z charakterystycznym wystrzałowym popierdywaniem. Na słuch przekracza to dozwolone normy. Zapewne ta upośledzona ameba w ryczącej skorupie ma układy w Policji. Inaczej trudno wytłumaczyć tolerowanie tak bezczelnego łamania norm hałasu pod ICH NOSEM! Słuchają tego codziennie tak jak reszta mieszkańców.

Czecholudek sie przegrzal.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.