Zmarł Adam Blicharski, wiceburmistrz Kamiennej Góry

Fot. UM Kamienna Góra

W wieku 49 lat zmarł Adam Blicharski, wiceburmistrz gminy miejskiej Kamienna Góry. Od kilku tygodni chorował na covid-19.

O śmierci samorządowca poinformowano na facebookowym urzędu miasta, klubu piłkarskiego Olimpia Kamienna Góra, pożegnała go także poseł Marzena Machałek, pisząc na profilu twitterowym:
- Dziś przegrał walkę z Covidem Adaś Blicharski - wiceburmistrz Kamiennej Góry. Trudno się z tym pogodzić. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie! Miej w opiece jego Najbliższych
Adam Blicharski był wiceburmistrzem Kamiennej Góry od grudnia 2018 r., gdzie odpowiadał m.in. za finanse. W ostatnich wyborach kandydował na burmistrza z PiS. Po przegranej pierwszej turze poparł przechodzącego do następnej rundy obecnego burmistrza. Wcześniej był głównym księgowym w Powiatowym Biurze Pracy.
Pamiętają go też kibice piłkarscy, bo przez wiele lat był najpierw zawodnikiem, potem trenerem Olimpii Kamienna Góra. Z trenowania kamiennogórskiej drużyny zrezygnował w 2011 r.
Niezależnie od działalności zawodowej i społecznej wszyscy wspominają go jako fantastycznego i empatycznego człowieka.
 

Komentarze (13)

Masakra Covid zabiera tak młodych ludzi .... serdeczne wyrazy współczucie dla rodziny , znajomych i dla współpracowników

No co? Dalej czubki nie chcecie się szczepić, woda święcona pomaga? A może prawdziwego, narodowego, chrześcijańskiego, obrażonego na Papieża, że naruszył Jego uczucia religijne (doniesienie do prokuratury!) Polaka, żaden wirus się nie ima? Zaczynam podejrzewać, że ta rabunkowa wycinka lasów, to dla pozyskania brakujących pieniędzy w budżecie, a gałęzie z tej wycinki, posłużą do budowy licznych stosów, by jednoznacznie pozbyć się komunistów i wszelkich wrogów, jedynie słusznej Polskiej wiary, nie tej w Watykanie!

Był zaszczepiony po drugiej dawce.

Rocznik 72 - rejestracja od 23 kwietnia. Jak mógł być zaszczepiony po drugiej dawce? Skąd taka informacja?

Niestety te szczepienia i kant tyłka rozbić. Nie zabezpieczają przed niczym, nadal trzeba się wszystkiego wystrzegać, nadal dystans, a dodatkowo co słabszy to umiera.

I co Panie A dalej chcesz się zaszczepić?

Od początku chciałem i jestem już dawno po drugiej dawce! Jakoś 5G nie odbieram, nikt mną nie steruje (jakimś wczepionym chipem), ale nasilił się u mnie wstręt do oglądania TVPiS - odstawiłem i od razu, poprawiło mi się trzeźwe spojrzenie na wiele spraw!

nie musisz "odbierać" to działa tak, że jak znajdziesz sie na drodze sygnału 5G to zostajesz napromieniowany:

[nadajnik 5G] --- | ty | ktoś rozmawia przez 5G |

Nie ma obawy. Niedługo pojawią się mapy z drogami sygnału 5G, więc przezorni będą mogli znaleźć jakąś ścieżkę obok.

Ja obaw nie mam. Mam 100% pewność, że będziecie zdychali na raka wy i wasze dzieci bo pazerni na hajs operatorzy ustawiają nadajniki na skrajne wartości, żeby była jak największa przepustowość. Będziecie szmaty tak zdychali a i tak nie kiwniecie palcem bo jakaś kur... wam powiedziała, że filmiki sie szybciej ładują.

Oto wyznanie wiary i nakazanie miłości bliźniego w wykonaniu wszechwolaka rzymskiego katolika i narodowca.

Elita kulaweho hitlera kałczyńskiego wyszła z nory.

Führer obudził nazistowskie narodowo socjalistyczne demony drzemiące w prawdziwych wolakach.

Ot, współcześni jaskiniowcy, rozumienie świata dalej na poziomie epoki kamienia łupanego, tyle że teraz komunikują swoją ignorancję wszem i wobec za pomocą mediów elektronicznych.

Spokojnie! Nieporównanie znacznie więcej jest nadajników 3G i 4G w starej technologii i co do napromieniowania, to już go masz w nadmiarze - co idzie "wyczytać" w Twoim wpisie...

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.