Jeleniogórscy policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 20-latka, który 5 października 2022, nieco po północy, próbował włamać się do bankomatu jednego z jeleniogórskich banków. Za pomocą łomu próbował włamać się do kasety wrzutowej szafy depozytowej w przedsionku banku. Zamierzonego celu nie osiągnął, nie potrafiąc pokonać zabezpieczeń, zwrócił też na niego uwagę jeden z przechodniów. Mężczyzna uciekł, ale całe zdarzenie zarejestrowały kamery. Za popełniony czyn odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer wytypowali, a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o popełnienie tego czynu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Jeleniogórzanin trafił do policyjnego aresztu. Teraz za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie: pixabay

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.