XXII Biennale Fotografii Górskiej w Jeleniej Górze rozpoczyna się 16 września. Wybierzcie się na ciekawe wystawy o wspinaczkach, himalaistach i górskim pejzażu.

W programie 16 września: Wystawa konkursowa XXII Biennale Fotografii Górskiej, Muzeum Karkonoskie o godz. 12. 00. Wanda Rutkiewicz. Fotografie , Muzeum Karkonoskie, godz.12.00, Atelier pod Śnieżką, Muzeum Karkonoskie, godz 12.00, Wacław Narkiewicz – „W górach”, Galeria Pod Brązowym Jeleniem, JCK, godz. 14.00, Jiri Brunik – „Wędrówki i inspiracje”, Muzeum Przyrodnicze, godz. 16.00, Przemysław Kruk – „Górskie pejzaże”, Galeria Korytarz, JCK ul. Bankowa 28/30, godz.18.

17 września zaplanowano: Seminarium poświęcone fotografii górskiej w Muzeum Karkonoskim od godz. 10.00 do 15.00 , wystawę Rafała Froni „W górach liczy się tylko człowiek”, Pałac Bukowiec, ul. Robotnicza 6, godz. 17.00.

Wystawy potrwają do 22 października. Komisarz Biennale: Tomasz Mielech XXII

Biennale Fotografii Górskiej w Jeleniej Górze – to wystawy i konkurs fotograficzny o tematyce górskiej organizowany przez Jeleniogórskie Centrum Kultury w Jeleniej Górze od 1980 roku. Konkurs adresowany jest do wszystkich fotografujących góry, ich piękno i wszelkie przejawy ludzkiej aktywności na terenach górskich. Konkurs skierowany jest zarówno do artystów fotografików, jak i do amatorów fotografii.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.