5 listopada, w Sali Widowiskowej JCK-u (ul Bankowa 28/30), rozbrzmi blues. O 19:00 wystąpi J.J. Band i goście (Karolina Cygonek i Marek Raduli). W czasie specjalnego koncertu będzie można usłyszeć materiał przekrojowy twórczości zespołu.

J.J.Band z Jeleniej Góry w ciągu prawie dwudziestu lat działalności zdobył miano jednej z najlepszych grup bluesowych w Polsce, a także szereg nagród festiwalowych. J.J. Band zdobył nagrody główne na festiwalach w Tychach, Olsztynie, Bolesławcu i Białymstoku. W roku 2010 ukazała się szczególna płyta „J.J. Band i Przyjaciele – Blues” z utworami Tadeusza Nalepy nominowana do nagrody Fryderyka. Grupa występowała na najbardziej prestiżowych festiwalach bluesowych w Polsce obok polskich i zagranicznych wykonawców z najwyższej półki.

Jako goście specjalni wystąpią Karolina Cygonek – wokalistka bluesowa współpracująca z Jan Gałach Band oraz Marek Raduli – legenda polskiej gitary, jedna z najważniejszych postaci w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Bilety na stronie www.bilety.jck.pl oraz stacjonarnie od (01.09.2022) w kasie biletowej JCK, ul. Bankowa 28/30. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13:00 – 18:00.

Zdjęcie: Jeleniogórskie Centrum Kultury

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.