Draxlamaier jest rozbudowywany o kolejną, już siódmą, halę produkcyjną o powierzchni ponad 6000 metrów kwadratowych i będzie to druga co do wielkości hala w zakładzie. Dodatkowo powstaje też nowoczesny budynek biurowy, czteropiętrowy, o powierzchni ponad 4000 metrów kwadratowych.

Rozbudowa hali jest związana z otrzymanymi przez firmę nowymi zleceniami oraz potrzebami magazynowymi (logistycznymi). W związku z tym przewiduje się zwiększenie zwiększenie zatrudnienia o około 100 osób.

Budynek biurowy został postawiony w związku z potrzebami Centrum Rozwoju, w którym także mają zostać zatrudnieni nowi pracownicy.

Prace prowadzone są od września 2021 roku, a ich zakończenie zostało zaplanowane na początek roku 2023 (oddanie do użytku).

Obecnie zakład ma ponad 60 000 metrów kwadratowych powierzchni.

3 komentarze

 1. PO = donoszenie i zdrada narodowa. Odpowiedź

  Mam nadzieję, że zaczęli płacić PRZYZWOICIE i głodowych stawek już nie stosują, Mam też taką nadzieję, że arogancja z jaką się obnosili przy zatrudnianiu niema już miejsca, A mianowicie gadki—-na twoje miejsce mamy stu chętnych. Mam też taką nadzieje, że –kierownictwo nie odnosi się do pracowników z pogardą i wyższością co było niestety częstym przypadkiem. Mam taką nadzieję.

 2. Nice post. I was checking continuously this weblog and I am
  inspired! Very helpful information specifically the closing
  section 🙂 I deal with such information a lot.
  I used to be looking for this certain information for a very
  long time. Thank you and good luck.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.