Dla dzieci 1 czerwca to jeden z najważniejszych dni w roku – mają wtedy swoje święto. Dla rodziców to coroczny zawrót głowy: co podarować, żeby sprawić dziecku radość?

Oto kilka propozycji ponadczasowych gadżetów, które z pewnością trafią w gust nawet najbardziej wymagających pociech. 

Gratka dla gracza

Jeszcze kilkanaście lat temu codziennością było spędzanie rodzinnego czasu na wspólnych zmaganiach w planszówkach. Czasy jednak zmieniły się i tradycyjne gry zastąpiły gry elektroniczne. Niemal każde dziecko ma w domu konsolę lub komputer, z pomocą których tworzy wraz z rówieśnikami wirtualny świat. Dla młodego gamera świetnym prezentem będzie zatem zarówno najnowsze wydanie jego ulubionej gry lub elektroniczne gadżety, np. supernowoczesna klawiatura czy wysokiej jakości słuchawki. 

Budować każdy może 

Nie ma chyba chłopca lub mężczyzny, który wyrósłby z klocków. Budowanie z nich konstrukcji to ogromne pole do popisu dla wyobraźni i świetny sposób na wspólnie spędzony czas.

Na rynku dostępne są zestawy klocków dla każdego: bez względu na płeć, wiek i upodobania. Możemy układać perełki architektoniczne, scenerie z filmów przygodowych czy postaci z gier i bajek. Dla dziewczynek znajdą się różowe klocki, z których zbudować można piękne pałace. Chłopcy zaś ucieszą się ze zdalnie sterowanych samochodów czy modeli samolotów.

Wybór jest naprawdę duży i na każdą kieszeń – najtańsze można kupić już za kilkanaście złotych. 

Sprzęt sportowy

Hulajnoga, deskorolka, wrotki, rower – sprzęt sportowy zawsze będzie na czasie. Ucieszą dziecko w każdym wieku i zachęcą do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Dla tych, którzy już go mają, świetnym uzupełnieniem będą gadżety: od odzieży funkcyjnej przez sportowe słuchawki, piłkę z logo ulubionego klubu piłkarskiego, wysokiej jakości bidon aż po smartwatche czy specjalne opaski, które pomogą kontrolować osiągane wyniki. 

Podaruj swój czas

Nie wszystko da się kupić. Jednym z takich prezentów jest poświęcenie własnego czasu, którego tak często dorosłym brakuje. Wybierzcie się razem z dziećmi do parku rozrywki, na kinową premierę filmu familijnego lub po prostu na wycieczkę rowerową za miasto.

Możecie podarować również voucher na tego typu atrakcje i skorzystać z niego w innym terminie. Najważniejsze w tym prezencie będą jednak wspólnie spędzone chwile, które trwale zapiszą się w pamięci i wzmocnią wasze więzi. 

News4Media/fot. iStock

2 komentarze

  1. Mój synek już nie może się doczekać Dnia Dziecka 🙂 Na pewno pójdziemy na lody i dostanie klocki alleblox w wersji straż pożarna

    • ale wiesz, że przez to dostanie raka? I będzie mu skóra odchodziła płatami, kości będą się łamały, płyn mózgowy będzie mu się wylewał przez nos. Niewidzące oczy będą błagały o skończenie męki, ale nie, jeszcze będzie się długo męczył… Paznokcie same odpadną, nie będzie mógł mówić, bo język będzie sparaliżowany… Chcesz tego? Tak, chcesz, bo nawet lody proponujesz… Przecież to jeden z powodów, przez które dzieci umierają w strasznych męczarniach…

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.