Karkonoska Filharmonia Kameralna zaprasza na jedyny taki koncert na terenie Karkonoszy – „Gala Muzyki Filmowej” w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu! Wydarzenie zaplanowano na 19 lutego 2023 (niedziela), o godz. 17.00 w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu (Sala kinowa).

HANS ZIMMER, JAMES NEWTON HOWARD, ENNIO MORRICONE, RAMIN DJAWADI – muzyka najwybitniejszych twórców muzyki filmowej na świecie w tylko jednym koncercie na żywo w Karpaczu!

Bilety elektroniczne dostępne są na stronie internetowej Karkonoskiej Filharmonii Kameralnej – https://kfk-filharmonia.eu/

Podczas koncertu zaprezentowane zostaną oryginalne suity orkiestrowe m.in. Piraci z Karaibów, Star Wars. Zostaną również wykonane oryginalne utwory z filmów Król Lew, I am legend, Sherlock Holmes, Misja, Gra o Tron, Madagaskar, Pearl Harbour.

Specjalnym gościem koncertu będzie Dumitru Harea z Mołdawii, który zagra na magicznym i rzadkim w Polsce instrumencie muzycznym – fletni Pana i zapewne zachwyci Państwo brzmieniami światowych przebojów oraz egzotyczną muzyką mołdawską i rumuńską.

Piętnastoosobowa orkiestra KFK – wybitni muzycy z Polski i Ukrainy. Całość wzbogacą fragmenty filmów na ekranie kinowym.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.