Zostało już niewiele biletów na koncert tej wokalistki, który ma się odbyć 3 grudnia o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej JCK (ul. Bankowa 28/30) w Jeleniej Górze. Natalia Przybysz rozpoczęła karierę muzyczną w 2001, zakładając wraz z siostrą Pauliną Przybysz zespół Sistars. Po rozpadzie zespołu zaczęła tworzyć solo.

Wydała dwa albumy pod pseudonimem Natu – „Maupka Comes Home” z 2008 roku oraz „Gram duszy” z 2010 roku. Na obu albumach pozostała wierna „czarnym” gatunkom – hip-hopowi, soulowi i r&b. Estetyczny zwrot w jej karierze przyniósł projekt koncertowy „Kozmic Blues”, będący hołdem dla Janis Joplin i okrzyknięty jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w 2012 roku w Polsce.

Rok później „Kozmic Blues” został zwieńczony albumem pod tym samym tytułem. W 2014 roku, pod własnym imieniem i nazwiskiem, Natalia wydała autorską, bluesową płytę „Prąd”, z której pochodzą największe hity wokalistki („Miód”, „Nazywam się Niebo”). Album zyskał status Złotej Płyty, a artystce przyniósł nowe rzesze fanów oraz dwa Fryderyki.

W 2017 roku pojawił się kolejny album artystki zatytułowany „Światło Nocne”. W 2019 roku na sklepowe półki trafiła jej kolejna płyta „Jak Malować Ogień”. Koncerty Natalii Przybysz cieszą się bardzo dużą popularnością.

Bilety: 119 zł dostępne on-line na stronie: www.bilety.jck.pl oraz stacjonarnie w kasie biletowej JCK, ul. Bankowa 28/30. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13:00 – 18:00.

Plakat: Jeleniogórskie Centrum Kultury

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.