Wszyscy fani sportu, a w szczególności dyscyplin rozgrywających się w ringu, klatce, czy na macie, powinni wpisać w kalendarz datę 26 listopada. Tego dnia w Nowym Rynku odbędzie się spotkanie z gwiazdami sztuk walki. W ramach Dnia Sportu do galerii zawitają m.in. jeden z najbardziej znanych zawodników MMA, Michał Materla, wielokrotny mistrz Polski w kick-boxingu, Tomasz Sarara, czy utytułowany zawodnik boksu tajskiego, kick-boxingu i taekwondo, Bartosz Batra. Nie zabraknie emocji i wielu sportowych atrakcji.

Galeria Nowy Rynek szykuje prawdziwą gratkę dla wszystkich miłośników sportu, a szczególnie dla tych, którym nieobce są pojęcia takie jak lowkick, dźwignia, czy sierpowy. 26 listopada galeria organizuje Dzień Sportu i z tej okazji odbędzie się tu niesamowite spotkanie z polskimi zawodnikami sztuk walki.

Do galerii zawitają prawdziwe legendy boksu, kick-boxingu i MMA, takie jak międzynarodowy mistrz federacji KSW, Michał Materla, wielokrotny mistrz Polski w kick-boxingu, Tomasz Sarara, utytułowany na arenie Polski i świata zawodnik boksu tajskiego, kick-boxingu i taekwondo, Bartosz Batra oraz lokalny zawodnik MMA, Marcin Zontek. Oprócz sportowców obecni będą także inni przedstawiciele świata sztuk walki, sędzia MMA, Łukasz Bosaski oraz założyciel organizacji sztuk walki CFN, Paweł Oleksy.

Dzień Sportu w Nowym Rynku będzie niepowtarzalną okazją, by zbliżyć się do świata znanego głównie z telewizji i z bliska przyjrzeć się tym fascynującym dyscyplinom sportu. Będzie to z pewnością niesamowite doświadczenie zarówno dla tych, którzy interesują się sztukami walki, sami je trenują lub być może myślą o rozpoczęciu takiej drogi, jak i dla wszystkich, którzy chcą spędzić czas w intersujący sposób.” – mówi Robert Bachłaj, dyrektor Nowego Rynku w Jeleniej Górze.

Oprócz spotkania na żywo ze znanymi zawodnikami, w ramach wydarzenia przewidziano różne sportowe atrakcje. W specjalnie przygotowanym oktagonie odbędą się treningi pokazowe zawodników klubów CONTENDER Kamienna Góra, dzięki czemu można będzie przyjrzeć się z bliska różnym dyscyplinom sportów walki. Ponadto można będzie posłuchać panelu dyskusyjnego z założycielem CFN — Pawłem Oleksym, a miłym uzupełnieniem świata mocnych sportów będzie pokaz taneczny grupy Plan B Majki Koczubaj.

Amatorzy boksu i dobrej zabawy będą mogli spróbować swoich sił w konkursie na popularnej maszynie Bokser. Wygra ten, kto uderzy najmocniej. Najlepsi otrzymają wyjątkowe nagrody, takie jak rękawice i inne gadżety sportowe z podpisami obecnych w galerii zawodników.

Dzień Sportu z udziałem gwiazd w Nowym Rynku rozpocznie się o godz. 12.00. Zakończenie przewidziano na godz. 15.00, wtedy też odbędzie się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu. Pełen harmonogram wydarzenia dostępny jest na stronie https://nowy-rynek.com/dzien-sportu/

1 Komentarz

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.