Na wtorkowej Gali Forum Ekonomicznego rozdano pierwsze nagrody. Prezydent Wrocławia również miał w tym swój udział honorując trzy polskie firmy.

7 września o 20:40 rozpoczęła się Gala Forum Ekonomicznego. W pierwszej kolejności ogłoszono, że Firmą Roku 2020 zostało KGHM Polska Miedź SA. Kolejną nagrodę wręczył rektor Szkoły Głównej Handlowej – dr hab. Piotr Wachowiak, który uhonorował Krzysztofa Pawińskiego, współzałożyciela grupy Maspex. Ostatnie wyróżnienia to Nagroda prezydenta Wrocławia, która z rąk Jacka Sutryka powędrowała do trzech polskich firm – M3, BSK oraz zajmujący się produkcją i wydawainiem gier komputerowych Techland.

Uroczystość uświetniły występy Orkiestry Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze wraz z gościnnym udziałem Jacka Wójcickiego – znanego polskiego tenora, muzyka i aktora.

Zdjęcia i tekst: mm

2 komentarze

  1. PiS.Bolszewik_Czekista Odpowiedź

    „Musimy szukać drastycznych rozwiązań” – Terlecki nie wyklucza Polexit-u. Konsekwentnie wprowadzają RuskiŁad. Nic dziwnego, że nie przeszkadza im obecność agentury KGB Łukaszenki!

  2. PiS.Bolszewik_Czekista Odpowiedź

    Bądźmy precyzyjni. To nie KE zamroziła wsparcie finansowe dla Polski, to nie Unia blokuje przyznanie nam środków. To działalność władzy politycznej narodników socjalistów pisbolszewików malego kulawego führera Kaczyńskiego w Polsce zablokowała otrzymanie przez nas wszystkich wsparcia. Szerzą bezprawie, działają na naszą szkodę!

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.