Wśród kandydatek znalazły się reprezentantki powiatu zgorzeleckiego: Magdalena Majda z Pieńska, Wiktoria Sawicka ze Zgorzelca i Martyna Wojciechowska z Bogatyni.

Natomiast o tytuł najpiękniejszej nastolatki powalczy Klaudia Kujawa z Pieńska.

Lubań w konkursie Miss Dolnego Śląska 2020 reprezentują dwie kandydatki: Adrianna Kowalczuk i Klaudia Kudzia.

W półfinale konkursu są z naszego regionu także mieszkanki Bolesławca i powiatu bolesławieckiego, Lwówka Śląskiego oraz Kamiennej Góry .

O koronę Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2020 walczy 181 kandydatek. O tytuł Miss Dolnego Śląska ubiega się 115 kandydatek z rocznika 1993-2001, natomiast o tytuł Miss Nastolatek Dolnego Śląska ubiega się 66 kandydatek z rocznika 2002-2006.

Za kandydatkami są nagrania w studio fotograficznym. Prezentacje wideo oraz zdjęcia zostaną przedstawione jury, które na ich podstawie wyłoni finalistki wrześniowej gali. Oczywiście osoby śledzące konkurs i kibicujące swoim faworytkom będą mogły je zobaczyć, ponieważ materiały są również udostępnione w social mediach konkursu. Oprócz werdyktu jury kandydatki mogą uzyskać awans przez głosowanie w internecie. Szczegóły głosowania można zobaczyć na koncie konkursu na portalu Facebook lub na stronie http://missdolnegoslaska.pl/glosowanie-sms/. Dzięki temu głosowaniu po dwie kandydatki w każdej z kategorii otrzymają bezpośredni awans do finału bez względu na decyzję jury. Konkurs Miss Dolnego Śląska odbywa się w ramach konkursu Miss Polski, który nieprzerwanie od 31 lat wyłania co roku najpiękniejszą Polkę. Transmisja gali finałowej Miss Polski co roku można oglądać w telewizji Polsat.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.