„Nagroda pieniężna za znalezienie bądź oddanie naszej Lusi. Dnia 28.04 w godz. 14:20-15:00 zaginęła mała sunia Lusia. Lusia została spłoszona przez dwa duże wolno biegające psy, wyrwała się ze smyczą i pobiegła przed siebie. Ktoś ją złapał, przywiązał do warzywniaka przy biedronce na ul. Wolności. Tam znaleźliśmy rzeczy Lusi, niestety psa już nie było. Lusia w amoku dobiegła do Łomnicy, kręciła się okolicy osiedla Łomnickiego, starej papierni w Łomnicy.

Za każdym razem, gdy świadkowie próbowali ją złapać, uciekała i pokazywała się na chwile dopiero następnego dnia. Wczoraj, 06.05 pokazała się w Jeleniej Górze. Najpierw na Zabobrzu w okolicy Kauflandu, placu zabaw przy ul. Noskowskiego, przy garbatym mostku na ul. Wiejskiej. Rano o godz. 8:20-8:40 była widziana przy policji na ul. Armii Krajowej. Świadek chciał ją złapać, rzucał mięsko, ale Luśka złapała kawałek i uciekła w stronę ul. Wojska Polskiego. Tam ślad się urywa.

Bardzo prosimy o pomoc w złapaniu, zlokalizowaniu Lusi. Lusia jest mała, do połowy łydki. Nie jest agresywna, ale bardzo lękowa. Szybko się płoszy, nie można na nią trąbić, biec za nią ani krzyczeć. Najlepiej szynkę porwać na malutkie kawałki i rzucać w jej stronę. Z DUŻYM KAWAKIEM MIĘSA UCIEKNIE. Gdy ja tylko zobaczycie, dzwońcie od razu na tel. 607-411-208 lub 607-448-758 Jeżeli Lusię ktoś przygarnął, błagamy o oddanie! Za wskazanie miejsca stałego pobytu Lusi bądź ją złapanie przewidziana nagroda pieniężna!”

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.