Od 1 stycznia bilet będzie kosztował 10 zł, a ulgowy 5 zł. Ze względu na obostrzenia epidemiczne, nadal będzie utrzymany limit 35 osób, które jednocześnie mogą przebywać na platformach widokowych Wodospadu.

Od niedzieli Wąwóz Kamieńczyka został zamknięty dla ruchu turystycznego. Jak informuje KPN, ze względu na panujące warunki pogodowe istnieje zagrożenie, że drzewa znajdujące się na krawędzi wąwozu mogą spaść na jego dno, na platformy widokowe. Organizatorzy przypominają, że zwiedzanie Wodospadu Kamieńczyka może się odbywać tylko w kasku ochronnym, który jest udostępniany turystom po zakupie biletu wstępu. Kaski te są na bieżąco dezynfekowane. Prosimy o zachowanie zasad dystansu społecznego, szczególnie w ewentualnej kolejce po bilet oraz w trakcie zwiedzania Wodospadu.

Z nowym rokiem nie zmienią się opłaty za wstęp na teren Karkonoskiego Parku Narodowego. Opłata normalna, jednodniowa, indywidualna wyniesie 8 zł, a ulgowa 4 zł. Dla grup
z przewodnikiem górskim sudeckim opłata normalna wynosi 7 zł a ulgowa 3,5 zł. Z kolei bilet indywidualny trzydniowy normalny kosztuje 20 zł, a ulgowy 10zł.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.