„Niespodziewany powrót” to spektakl dwóch aktorów Daniela Olbrychskiego i Tomasza Karolaka, którego autorem jest Serge Kribus (sztuka w przekładzie Bożeny Puchalskiej). 12 listopada, godz. 17:00, Teatr im. C.K. Norwida.

Gąszcz różnych wątków, które splatają się w wyśmienity komediodramat – to właśnie „Niespodziewany powrót”. Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie to rozrywka teatralna idealna dla wymagającej widowni. W „Niespodziewanym powrocie” Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z podjęciem tak dużego aktorskiego wyzwania nie są Olbrychskiemu obce. W końcu sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w spektaklach Szekspira.

Tłem dla aktorskich rozterek są skomplikowane relacje rodzinne – kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które niezwykle bawią, jeśli tylko nas nie dotyczą. Ważną postacią jest zwłaszcza syn głównego bohatera – w tej roli doskonale znany publiczności z wielu produkcji telewizyjnych i kinowych Tomasz Karolak.
Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.