Historia IV ligowych spotkań ze Spartą Rudna nie jest zbyt bogata, gdyż zakończyła się na dotychczas rozegranych tylko 4 oficjalnych meczach. Rudnianie historyczny awans do IV ligi dolnośląskiej wywalczyli w sezonie 2017/2018 zajmując 2 miejsce w legnickiej “okręgówce” tuż za plecami Prochowiczanki Prochowice, która również rywalizuje na poziomie IV ligi. Co ciekawie był to kolejny awans drużyny Sparty “rok po roku”, kiedy to w sezonie 2016/2017 wygrali rozgrywki legnickiej A-klasy – grupy II.

W obecnych rozgrywkach zespół z Rudnej po 25 seriach spotkań zajmuje wysokie 3 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 45 punktów. Co ciekawe rudnianie wiosną nie zaznali jeszcze goryczy porażki, być może mecz w Jeleniej Górze zmieni ten bilans.

Początek hitowego starcia 26 kolejki Koleja e Dolnośląskie IV ligi – “zachód” pomiędzy Karkonoszami Jelenia Góra, a Spartą Rudna  już o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim w Jeleniej Górze. Spotkanie po miesiącach przerwy ponownie odbędzie się przy udziale kibiców.  Mecz odbędzie się przy darmowym wejściu, kibice będąmusieli jedynie wpisać się na listę obecności.

Za www.kskarkonosze.pl

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.