Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież katalizatora. Przestępstwa tego dopuścił się na początku maja br. w Jeleniej Górze. Poniesione straty pokrzywdzony oszacował na 2200 zł. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 42-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież. Jak ustalili funkcjonariusze, pokrzywdzony na początku maja br. oddał do naprawy swój samochód. Usługi podjął się 42-letni mechanik. Po naprawie, właściciel odebrał auto i okazało się, że nie ma w nim katalizatora. Poniesione straty mężczyzna oszacował na 2200 zł.

Pokrzywdzony o zdarzeniu powiadomił Policję. Poinformował również, że o kradzież katalizatora podejrzewa 42-letniego mechanika. Mężczyzna przyznał się do popełnienia tego czynu i usłyszał już zarzut w tej sprawie. Teraz jeleniogórzanin za kradzież odpowie przed sądem, a grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

podinspektor Edyta Bagrowska

fot. iStock

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.