Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę, która podczas awantury w mieszkaniu ugodziła nożem swojego męża. Mężczyzna trafił do szpitala. Od kobiety wyraźnie czuć było alkohol. W związku z tym, że odmówiła poddaniu się badaniu pobrano jej krew.

Za popełniony czyn odpowie ona przed sądem, a grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec podejrzanej dozór policyjny, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym oraz na 3 miesiące musi opuścić wspólnie zajmowany lokal.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 33-letnią kobietę podejrzaną o uszkodzenie ciała.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 12 listopada br. około godziny 20.40 w jednym z mieszkań w Jeleniej Górze. Podczas imprezy zakrapianej alkoholem, w pewnym momencie wywiązała się awantura, podczas której kobieta ugodziła swojego męża nożem w klatkę piersiową. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Jeleniogórzanka trafiła do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Funkcjonariusze w trakcie zatrzymania wyraźnie czuli od kobiety alkohol. W związku z tym, że odmówiła poddaniu się badaniu, pobrano jej krew. 14 listopada br. została ona doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze. Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym oraz na 3 miesiące musi ona opuścić wspólnie zajmowane mieszkanie.

Fot. i info. KMP Jelenia Góra (Edyta Bagrowska)

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.