W Jeleniej Górze uroczystości upamiętniające dzień 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości rozpoczęły się ona Placu Ratuszowym o godzinie 12.00. Wcześniej zapowiadany przejazd motocyklistów nie odbył się. Na Placu Ratuszowym tłumnie pojawili się jeleniogórzanie. Fotorelacja z tego wydarzenia dostępna na stronie

https://nj24.pl/tlumy-na-placu-ratuszowym-jeleniogorzanie-swietuja-11-listopada-fotorelacja/

O godz 12.30 odbyła się ceremonia złożenia wieńców i kwiatów pod pomnikiem „Wolność i Niepodległość” – plac przy kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego.

Dziś o godzinie 18.30 czeka nas jeszcze ognisko patriotyzmu na placu przy bazylice pw. św. Erazma i Pankracego oraz Zespole Szkół Katolickich.

Fotorelacja: Łukasz Płocki

1 Komentarz

  1. Merkel załatwiła Łukaszence 700 tys. Euro pewnie za zgodą partii Tuska ma to wypłacić UE.Polsce wypłata środków wstrzymana-więc pewnie to z naszych środków.Mamy więc bronić granicy EU po co? Może warto pomóc nachodżcą ,utwożyć korytaż na zachód-pomóc ich przetransportować do Niemiec, tam gdzie jest dobra opieka ,czekają rodziny na połączenie.Na BIałorusi siedzi ok, 850 osób prześladowanych politycznie UE. nie przeznaczyła na pomoc dla nich i ich rodzin jak do tej pory ani centa!Jak dla mnie to wyrażny sygnał wsparcia reżimu przez partię ludową UE iNiemiec!

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.