Znana książka Zbigniewa Nienackiego „Pan Samochodzik i templariusze” doczeka się nowej ekranizacji. Za produkcje odpowiada Netflix. Zdjęcia już trwają. 1 i 2 września ekipa filmowa będzie kręcić w Jeleniej Górze. Poszukiwani są statyści.

-Nie masz doświadczenia na planie filmowym? Nie przejmuj się! Nie jest ono wymagane – zapewnia agencja aktorska.

Akcja filmu rozgrywa się w latach 70. minionego wieku. Poszukiwani są statyści w rożnym wieku od 18 lat.

1 września mogą zgłaszać się panowie. Wymagania? Lekko odrośnięte boki włosów. Bez tatuaży i zarostu.

2 września zaplanowano udział panów i pań. Panie powinny mieć jednolity kolor włosów, brak tatuaży, pomalowanych paznokci, sztucznych rzęs.

Wynagrodzenie 90 zł netto

Zgłoszenia: PAULINA@SCENERIA.COM.PL dopisek 01 lub 02. Imię, nazwisko, numer telefonu, aktualne zdjęcie typu selfie z obecną fryzurą oraz zdjęcie sylwetki. Należy podać także swoje wymiary. -Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę na planie? Zgłoś się już dziś- zachęca agencja.

Opis fabuły

Znany historyk sztuki, łowca skarbów oraz właściciel niezwykłego samochodu wpada na trop skarbu templariuszy, który jest kluczem do wielkiej mocy, mogącej zachwiać równowagą między dobrem i złem na świecie. Wspierany przez zaprzyjaźnionych harcerzy, Pan Samochodzik rozpoczyna wielki wyścig z czasem i wrogą organizacją, którego stawką jest dziedzictwo rycerskich zakonów – czytamy w oficjalnym opisie fabuły filmu „Pan Samochodzik i templariusze”.

Twórcy filmu

„Pana Samochodzika i templariuszy” dla Netfliksa wyprodukuje Orphan Studio. Reżyserią filmu zajmie się Antoni Nykowski, a autorem scenariusza jest Bartosz Sztybor („Prosto w serce”).

Poprzednie ekranizacje

Książka autorstwa Zbigniewa Nienackiego już raz została przeniesiona na ekran. W 1971 roku swoją premierę miał pięcioodcinkowy serial „Samochodzik i templariusze”, w którym w tytułową rolę wcielił się Stanisław Mikulski. Na podstawie książek Nienackiego powstały też cztery filmy fabularne. Ostatni z nich to nakręcony w 1991 roku film „Latające machiny kontra Pan Samochodzik”.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.